Ürün alışveriş sepetinize başarıyla eklendi
Adet
Toplam
Toplam0Sepetinizdeki öğeler. Sepetinizde 1 ürün bulunmaktadır.
Toplam ürünler
Toplam kargo  Belirlenecek
Toplam
Alışverişe devam et Ödeme adımına geçin
Yeni İndirimli Fiyat! Yeni FM783 Schumann dalga Ultra-düşük frekanslı Darbe jeneratör (baz tanrı'nın Japonya ses akustik RR-888 revive 7.83Hz) Daha büyük görüntüle

Yeni FM783 Schumann dalga Ultra-düşük frekanslı Darbe jeneratör (baz tanrı'nın Japonya ses akustik RR-888 revive 7.83Hz)

₺230.43

Yeni ürün

Kanallar 1
paket Evet
Kanal Başına maksimum Güç 101-130 W
Model Numarası FM783
Marka Adı GZLOZONE
Birim Tipi parça
Paket Boyutu 10cm x 10cm x 10cm (3.94in x 3.94in x 3.94in)


giriş:
FM783 Schumann dalga sistemi referans Japon akustik tanrı akustik revive RR-888 devre ve üretim tasarımı, bobin miktarı iki katına iken, radyasyon daha güçlü orijinal versiyonu.
FM783 ultra-düşük frekans üretebilir küçük bir cihaz olduğunu, ortaya çıkan çok düşük frekans 7.83Hz frekansı.
Schumann ' ın yorumlanması alıntılar:
Schumann sivri 1952 ki dışarı Toprak ve ionosphere oluşturabilir bir rezonans kavite ile bir özel rezonans frekansı tarafından belirlenir ağırlıklı boyutunu tarafından Toprak ve heyecanlı bir küresel yıldırım deşarj. rezonans frekans Rezonans Schumann denir. The Schumann rezonans ile ELF bant spektrum olduğunu etrafında bir frekans 8Hz (bu değer, çok daha yüksek 7.83/7.5/7.2, vb). alfa dalga ve & teta; dalga İnsan beyninin yakın 7.8Hz de vardır, yani bazı insanlar Schumann rezonans " olarak bilinen dünya'nın beyin dalgaları. "
yararlı bir zonklayan ritmik dalga ionosphere atmosferi içinde görünen. onun frekans 7.83Hz olduğunu, gibi sadece aynı frekans beyin memeli içinde hipokampus. "
ancak, sürekli iyileştirme ile yaşam standartları, radyo dalgaları her türlü, elektromanyetik dalgalar ve diğer karmaşık radyo dalgaları ile dolu yaşam alanı, dinleme ortamı etkileyen.
kostik Revive bilimsel teorisi ve deneyler Bir göre, Schumann dalga (7.83 HZ frekans) radyo paraziti azaltabilir ve elektromanyetik dalgalar, arttırmak müzik detayları, geliştirmek S/N, ayakta dalga azaltmak. ama aynı zamanda olumlu bir video var yükseltme (canlılığını ve kontrast), ve insanlar tarafından etkilenecektir Schumann dalga etkin etkisini relax, daha iyi ses ayrıntılarını dinlemek.
uygulama:
ürün yerleştirilmesi tavsiye edilir yükseklikte 1.5 metre ve bireysel ürün alanı içinde 18 metrekare geçmemelidir. eğer aşan 18 metrekare, satın alma miktarını artırmak lütfen.
boyutu: L = 132mm * W = 108mm * H = 35mm ( vida ile yükseklik )
NOT: The FM783 Schumann dalga jeneratörü bir yardımcı cihazdır insan vücudu üzerinde davranır bir nispeten zayıf frekans, aşağıdaki durumlarda ve Schumann dalga başarısız olur:
1, çevresini çok gürültülü, dalga şekilleri her türlü Schumann dalga jeneratör radyasyon yoğunluğu çok daha büyüktür.
2, vücut heyecanlı olduğunu, heyecanlı devlet.
3, süreklilik her tür altında büyük hacmi DJ müzik.
genel uygulama:
yerleştirilen ürün 1.5 metre yüksekliğe önerdi, tek bir ürün olmalıdır değil alanında fazla 18 metrekare, birden fazla, birden fazla satın lütfen. bir eşleştirme doğrusal güç kaynağı kullanılması tavsiye edilir.
kategori Uygulama:
HIFI Uygulama Prensibi:
dağınıklığı kapalı sürücü + temiz dinleme ortamı + vücut algı = sistemi yükseltme geliştirmek.
1, HIFI hoparlör sistemi uygulamaları:
18 metrekare dinleme ortamı, yerleştirilen schumann dalga seviyesi olacak ortasında iki hoparlör, biraz sonra, zaman yerleştirmek için izin koşulları bir yüksekliği 1.2-1.5 m, Schumann dalga titreşim veya anti-titreşim önlemek için tedavi etkisi artırabilirsiniz. fazla 18 metrekare dinleme ortamı, iki satın almak için tavsiye edilir, schumann olabilir dalga kutusu üstüne yerleştirilir veya etrafında, yukarıdaki gibi aynı diğer gereksinimleri vardır.
2, HIFI amp uygulama sistemi:
çünkü sadece dinlemek için kulaklık kullanımı, prensip olarak, sadece kalan " insan vücudu geliştirmek için algı ", ani bir damla etkisi olmasına rağmen, ama hala var.
AV filmi yön uygulama:
gerekli sayıda Schumann dalga ve yerleştirme ve aynı HIFI uygulaması, fazla 40 kare çevrenin kullanımı için HIFI oyuncular, önerilen kullanım 4 parça of Schumann dalga jeneratör.
yardım uyku yön:
çünkü her kişinin farklı bir algı ve bireysel farklılıklar vardır vardır, bazı insanlar ilk uygulama gecenin ortasında uyku kalitesi çok yüksek değil, birkaç gün sonra uyum, derin uyku elde etmek.
yaratıcı yön:
genellikle kullanılan hat ve resim, tasarımcılar, meditasyon olabilir;
diğer yönü:
meditasyon, dövüş sanatları uygulama, taocu kültür araştırma, biyoloji, tıp ve diğer direction araştırmacılar.
paket içerir:
FM783 Schumann dalga X1
DC Güç Kaynağı adaptörü X1
Schumann dalga uygulanan HIFI, performans ayrıntıları oyuncular gerektirir belli bir yeteneği takdir, biz bir yerli oyuncular deneme küçük öneri referans:
1, HIFI tecrübesi uzun yıllar vardır, avantajları ve dezavantajları takdir edebilirsiniz farklı kombinasyonları ekipman kapasitesi.
2, kendi HIFI ekipmanları seviyesi çok düşük olamaz
3, duyulabilir, farklı sistemler arasındaki fark aynı hat üzerinde ton değişiklikleri getirmek (odak).
aşağıdaki Hong Kong oyuncular hileler, burada sizinle paylaşmak;

Etiketler: Ucuz Yeni FM783 Schumann dalga Ultra düşük frekanslı Darbe jeneratör (baz tanrı'nın Japonya ses akustik RR 888 revive 7.83Hz), Yüksek Kalite Yeni FM783 Schumann dalga Ultra-düşük frekanslı Darbe jeneratör (baz tanrı'nın Japonya ses akustik RR-888 revive 7.83Hz), Çin Amplifikatör Tedarikçiler.

Bir değerlendirme yazın

Yeni FM783 Schumann dalga Ultra-düşük frekanslı Darbe jeneratör (baz tanrı'nın Japonya ses akustik RR-888 revive 7.83Hz)

Yeni FM783 Schumann dalga Ultra-düşük frekanslı Darbe jeneratör (baz tanrı'nın Japonya ses akustik RR-888 revive 7.83Hz)

İlgili ürünler